Close
Tarih : 30.06.2022 Saat: 05:46
Günaydin

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

YouTube Reklamları Nedir?

Video paylaşımı konusunda dünyanın en önde gelen sitesi olan YouTube, sadece gençler arasında değil, aynı zamanda iş ve pazarlama alanındaki başarıları ile de öne çıkıyor. YouTube'a yüklenen her videoyu reklama çevirebilirsiniz. Yüklenmiş reklamlar, kullanıcılar YouTube videoları izlemek istedikleri zaman, seçtikleri videolardan önce oynar. Ayrıca reklamları arama sonuçlarında ve kullanıcının seçtiği video oynarken yan tarafta da görebilirsiniz.

Neden YouTube Reklamları?

YouTube videolarının hedef kitlesi ise sitenin geniş kullanıcı kitlesi nedeniyle sınırsızdır ve sitenin reklam sistemi size hedeflediğiniz özel kitleye ulaşmanızı sağlar. Hedef kitlenizi yaş, cinsiyet, şehir, ilgi alanları ve daha pek çok özelliğe göre seçebilirsiniz.

YouTube'un mevcut analitik özellikleri ise size reklamınızın performansını gösterir. Reklamınızı istediğiniz zaman güncelleyebilir ve hangi reklamınızın daha iyi sonuç aldığını görmek için aynı anda birden fazla reklamı yayına sokabilirsiniz.

Online video içeriklerinin yükselişi başladığından bu yana hiç düşüş göstermeden devam ediyor. Cisco Forecast'a göre, videolar 2017 yılında tüm müşteri tabanlı internet trafiğinin %69'unu oluşturacak. Bu oranın 2019 yılında ise %80'e ulaşması bekleniyor. 2020 yılında video reklamlarının Amerika'da ise online reklam bütçesinin %41'ini kapsayacağı düşünülüyor.

2016 yılının Şubat ayında Google CEO'su Sundar Pichai'nin yaptığı açıklamaya göre YouTube'da her gün yüz milyonlarca saatlik video izleniyor.

Neden Creaadworks'u seçmelisiniz?

Her alanda olduğu gibi online pazarlama hizmetlerinde de deneyim çok önemlidir. Creaadworks, YouTube sisteminde yolunuzu bulmanızı ve reklamınızı öne çıkarmanızı sağlar. Facebook, Vine, Instagram ve Snapchat gibi artan rakiplerin arasında kaybolmamanız için gerekli danışmanlığın yanı sıra sistemin inceliklerine uyan reklamlar, hedeflediğiniz sonuca en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmanızı garantiler. Rakiplerinizin arasından sıyrılmak ve istediğiniz sonuçlara ulaşmak için en kısa sürede bizimle iletişime geçin.