Close
Tarih : 17.05.2022 Saat: 21:56
İyi Akşamlar

TV Outdoor Reklamları

TV Outdoor Reklamları

TV Outdoor Reklamları

TV Outdoor Reklamları Nedir?

Özellikle Ankara, İzmir ve İstanbul şehirlerinde, yaya ve araba trafiğinin yoğun olduğu alanlarda bulunan dev ekranlarda, reklam başına 10-15 saniye süresi olan ve 24 saat boyunca akış sağlanan reklamlardır.

Neden TV Outdoor Reklamları?

TV izleyicileri reklamlar sırasında sıklıkla kanal değiştirmektedir. Dış mekan TV reklamları ise bulundukları alanda en ilgi çekici özellik olarak öne çıkmakta ve trafikteki sürücülerin, etraftaki yayaların, kafe ve restoranlarda oturan müşterilerin ve civardaki binalarda oturanların sürekli görüş açısında bulunmaktadır.

TV outdoor reklamları kitlesel pazarı hedeflemektedir. Markanızın ulaşılabilirliğini güçlendirir ve mevcut müşteri sadakatini güçlendirir. Diğer hiç bir reklamın ulaşamadığı alanlara ulaşmaktadır. Güçlü bir görünürlük sunar, marka hakimiyetini güçlendirir ve markanıza göz ardı edilemez bir güç katar. Reklamlar stratejik olarak konumlandırılmıştır, bu nedenle kapsama alanını, sıklığını ve etkisini kontrol edebilirsiniz.

TV outdoor reklamlarının avantajları bunlarla sınırlı kalmaz. Potansiyel müşteriler bu reklama hiç bir ücret ödemeden ulaşırlar. Farklı etnik gruplara, yaş gruplarına ve demografik alanlara 24 saat boyunca etkili bir şekilde ulaşabilir ve  diğer reklam kampanyalarınızın etkisini güçlendirebilirsiniz.

Müşterinin son alışveriş kararlarının %70'i mağazada alınır. Mağaza yakınlarındaki stratejik noktalarda yer alan bu reklamlar satın alımdan önce müşteriye ulaşmanız için son fırsatınız dır.

Bu reklamların etkisi yüksektir. Çevrenin bir parçası haline gelmiştir ve bu nedenle TV ya da radyo gibi kapatılamaz. Reklamı görmeme seçeneği çok azdır ve uzun süre boyunca akılda kalır.

Neden Creaadworks'ü Seçmelisiniz?

TV outdoor reklamları potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek için sadece 15 saniyeye sahiptir. Bu kısa sürede müşterinin ilgisini çekmek ve onları sitenize ya da mağazalarınıza yönlendirmek için ihtiyaç duyacağınız deneyim ve uzmanlığa Creaadworks ile ulaşabilirsiniz.