Close
Tarih : 30.06.2022 Saat: 06:01
Günaydin

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanız dijital dünyada reklam ve pazarlama yoluyla rekabet ortamından sıyrılarak hedef tüketicinin zihninde yer oluşturmalıdır. Sosyal medya bu noktada önem kazanır. Bu dünyanın içinde yer alacak markanızın aktif ve dinamik bir yapıya gelmesi için uzman sosyal medya danışmanlığı hizmetini alacağınız Creaadworks, size profesyonel anlamda yardımcı olacaktır.

Teknoloji Uyumlu Çözümler

Creaadworks, ihtiyacınız olan etkileyici, kullanıcı dostu ve teknoloji uyumlu çözümlerle yanınızdadır. Sosyal medya ortamında bile kurumsal yapısından ödün vermeden hizmet verilir. Türkiye’nin önde gelen sosyal medya sitelerinde hesaplarınızın açılmasını ve optimal hale gelecek şekilde düzenlenmeleri sağlanır. Genel kullanımın aksine sosyal medya paylaşımlarınız da dil kullanımı ve içerik üretiminde profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Paylaşılan bilgilerin doğru ve güvenilir olmasına dikkat eder. Karşılıklı fikir alışverişleri ile reklam ve pazarlama yöntemleri oluşturulmasını ve aktif edilmesini sağlar. Sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile kampanyalarını hazırlar, sunar ve yönetir. Fikirlerimizin kesiştiği, profesyonel görsel tasarımlar sunulur ve kullanılır.

Hedef Kitlenizi Belirler

Sosyal medyadaki hedef kitlenizi belirleyerek hedef kitlenize daha kolay ulaşmanız sağlanır. Sosyal medya hesaplarınızın takipçi (üye/hayran) yorumları raporlanır ve analizlerle sunulur. Düzenli olarak analiz sonuçları ile ilgili gerekli ortak görüşmeler yapılarak, bir sonraki hedefler belirlenip verimlilik artışı için karşılıklı fikir değiş tokuşu yapılır. Ayrıca takipçi sayısının artışı için etkin çalışmalar yaparak yine takipçiler ile marka arasında oluşan bağı canlı tutar. Creaadworks’un sosyal medya danışmanlığı sayesinde hesaplarınıza yeni ziyaretçiler çekilerek, mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyi canlı tutularak yükselmesi sağlanır.

Sosyal medyada dolaylı yoldan olsa da satışlarınızın etkilenmesi için hesabınızın sürekli var olmasını, aktif çalışma ve araştırmalar ile internet satışlarınızın artışı hedeflenir. Creaadworks,sektörünüz ve ürününüz ile ilgili Türkiye ve dünyada, sektörünüzün sosyal medya kolunda takibini yaparak, güncel bilgileri ve yenilikleri marka yararına kullanır.

Tüm stratejiyi gözden geçiriyor, dijital stratejimizi optimize ediyoruz.
Çalışanların uyması gereken sosyal medya prosedürlerini hazırlıyoruz.
Kriz durumunda neler yapılması gerektiğini her durum için tek tek planlıyoruz.
İçerik stratejisini belirleyip, tüm içerikleri, her takvim döneminde gözden geçirerek optimize ediyoruz.
İhtiyaç duyulan süre aralıklarında düzenli toplantılar gerçekleştiriyor ve her adımımızı beraber planlıyoruz.
Ekibi periyodik olarak mini eğitimlerle besliyor ve daima güncel kalmasını sağlıyoruz.
Her periyot sonunda raporlarımızı hazırlayıp, tüm faaliyetlerimizin faydasını ölçüyoruz.