Close
Tarih : 17.05.2022 Saat: 21:33
İyi Akşamlar

Landing Page ve Banner Tasarımı

Landing Page ve Banner Tasarımı

Landing Page ve Banner Tasarımı

İnternet sitenize reklam verdiniz ve potansiyelsörfcülerin uğrak yeri olan sitenizdeki reklamların ne kadar amacına ulaştığınımerak ediyorsunuz. Tıpkı sınav sonucunu merakla bekleyen öğrenci misali  anında geri dönüşler konusundaki heyecanınızaanında yanıt veren Landing Page ve Banneruygulaması müşteri , ürün ve satıcı arasındaki hızlı iletişimdeönemli bir rol oynayan uygulama biçimidir.

Hız Zaman ve Para Kazandırır

Alışverişlerin ve para aktarımlarının yapıldığı internette büyük bir kolaylık sağlayan Landing Page ve Banner uygulaması hemen hemen her gün hepimizin kullandığı fakat adını bilmediğimiz uygulamalardan biri.

Örneğin girdiğiniz internet sitesinde hayalinizdeki montu gördünüz. O montun sadece hayallerde kalmaması için yapacağınız işlem, o ürün için açılmış landing page ve banner uygulamasını kullanmanız olacaktır. Hızlı ve anında geri dönüşüm imkanı sağlayan bu uygulama firmalar için bulunmaz bir nimettir.

İnternet ortamında tanıtım kampanya ve reklam uygulamaları yapan tüm işletmelerin çoğunun kullandığı Landing Page ve Banner, form doldurma, doküman indirme, ilgili firma ile iletişime geçme, sipariş verme ve  mesaj gönderme gibi hareketleri içeriyor.

Reklam, pazarlama ve satış ağında önemli bir kolaylık sağlayan bu uygulama hayatın her alanında size hız kazandıracak bir uygulamadır. Firmaların reklam ve tanıtımlarında vazgeçilmez bir unsur haline gelen Landing Page ve Banner hedef kitleye ulaşmada ve anında sonuç almada etkilidir.

Yalın Sade Bir Dil ve Çarpıcı Görseller

Dikkat çeken bir sayfa oluşturmak ve müşteri için Landing Page ve Banner uygulamasını en kolay  kullanılır hale getirmek  artık Ceraadworks sayesinde elinizde. Çarpıcı bir slogan, basit ve yalın bir anlatım, albenisi olan fotoğraflar uygulamanın işe yaramasında önemlidir.

Anlaşılır bir dizayn ile oluşturulacak Landing Pageve Banner uygulamasında dikkat etmeniz gereken bir noktada ziyaretcinin dikkatini dağıtacak unsurlara sayfanızda yer vermemeniz.

Örneğin sosyal ağlarda bulunan hesaplarınıza bu uygulamada yer vermeniz kişiyi buralara yönlendireceğinden istediğiniz sonuca ulaşmanız zorlaşabilir. İşte, Ceraadworks bu alanda devreye girerek, uygulamalardan en üst düzeyde yararlanmanızı sağlayacak alt yapıyı hizmetinize sunmaktadır