Close
Tarih : 30.06.2022 Saat: 06:34
Günaydin

instagram Reklamları

instagram Reklamları

instagram Reklamları

İşletme ya da bir markanın sesini duyurmak için ihtiyacın olan en önemli şey karşındakine gösterebileceğin bir görselinin olmasıdır. Bu görseli en iyi hangi şekilde karşındakine sunabileceğini ise profesyonel bir yardım alarak daha başarılı bir şekilde öğrenebilirsin. İşte Creaddworks sana tam da bu konuda yardımcı olmak için var ! Sosyal medya platformlarının her alanını etkili bir biçimde kullanmana yardımcı olmaya çalışan Creaddworks sana İnstagram reklamları kullanımında da desteklerini sunmaktadır.

Hedef Kitle

Daha önceden belirlenmiş bir hedef kitlen var ise ona yönelik görseller ve içerik üretimine yardımcı olacaktır. Markan için en doğru hedef kitlenin ne olduğunu belirlemekte de süreç boyunca destek olacak olan Creaddworks, size pazarlamanın nasıl eğlenceli bir hal alabileceğini de gösterecektir. Kampanya ya da tanıtım süresi boyunca bireysel olarak gerçekleştirmeniz gereken sponsorlu İnstagram reklamlarının cebinden çıkan miktar ile doğru orantılı bir şekilde kalıcı olduğunu düşünürsek Creaddworks daha uzun süre senden ve markandan bahsedilen avantajlı şartlar sunmaktadır. Hedef kitleye yazılı bir iletiden daha etkileyici reklam yapmak istiyorsan İnstagram hesabı kaçınılmaz olarak kullanılması gereken bir mecradır.  Markan için İnstagram hesabı açmak ve içine görseller yüklemek elbette tek başına yeterli değildir. Yapmak istediklerinin sıradan olmaması ve profesyonel farklar yaratmasını istiyorsan Creaddworks’in sana ve markana ulaşmasına izin ver.

Strateji Eğitimi Almış Uzman Kadro

Pazarlama ve sosyal medya konusunda uzman, strateji eğitimi almış kadrosuyla markana sağlayacağı katkıları kendi gözlerinle gör. Hem markanın hem de hedef kitlenin ihtiyaçlarını ayrı ayrı tespit edecek olan Creaddworks başka hangi firma ve kuruluşlarla işbirliği yapabileceğini ve bunu İnstagram hesabında doğru görseller ve dille nasıl yansıtman gerektiğini en profesyonel şekilde aktarmanda destek olacaktır. Creaddworks bir instagram hesabının nasıl kurumsal bir alan olarak kullanabileceğini deneyimiyle gösterecektir.