Close
Tarih : 30.06.2022 Saat: 07:07
Günaydin

Google Haritalara Kayıt

Google Haritalara Kayıt

Google Haritalara Kayıt

Google Haritalara Kayıt (Maps), Google tarafından sunulan online bir harita servisidir. Sokak, cadde ve meydanların uydu görüntülerini, haritalarını 360 derece panoramik görüntülerini, gerçek zamanlı trafik durumlarını (Google Trafik) sunmanın yanı sıra yaya, araba, bisiklet ya da toplu ulaşım ile rota planlamanızı sağlar. Ayrıca harita üzerinde iş yerlerini, tarihi alanları, restoranları ve benzeri kuruluşları da görebilirsiniz.

İşletmenizi Sisteme Kaydetmek Neden Önemlidir?

Google Haritalara Kayıt servisinin avantajları arasında ulaşabileceğiniz bilgi fazlalığı, paylaşım kolaylığı, birden fazla ulaşım seçeneği gibi özellikler vardır. Google, benzeri uygulamaların yaptığı gibi yol planları, şehir ve kasabaların yerleri ve sınırlarını sunmanın yanı sıra restoran yorumları ve uydu görsellerini de size ulaştırır. Evleri, dükkan vitrinlerini, ilgi çekici tüm noktaları sürücünün görüş açısından görebilirsiniz.

İşletmenizi Google Haritalara Kayıt servisine taşımak sizi doğrudan müşterilere bağlar. Google'daki görüntünüzü ele almak, müşterilere doğru bilgiler vermek ve bu sayede uzun vadeli ilişkiler kurmak size büyük bir avantaj kazandıracaktır.

Bu özellik müşterileriniz hangi cihazı kullanıyor olursa olsun, Google My Business, Google Arama Motoru, Google Haritalar ve Google+'da sizi bulmalarını sağlar. İnternet sitenize ve sosyal medya reklamlarınıza kolaylıkla lokasyon ekleyebilir ve müşteri yorumları ile görüntüleme istatistiklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İşletmenizi bu sisteme eklemek, müşterinin size kolaylıkla ulaşabilmesini sağlar. Haritada yerinizi görmenin ve rota çizmenin yanı sıra, uygulama sayesinde bir tık ile sizi arayabilir, işletmenizi arkadaşları ile paylaşabilir, internet sitenize ulaşabilirler. İşletmenizin açık olduğu saatler, işletme türü gibi bilgilerin yanı sıra göz alıcı fotoğraflar ile yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Neden Creaadworks'ü Seçmelisiniz?

İşletmeniz hakkında bilgi almak isteyen potansiyel müşteriler ilk olarak Google'a danışacaktır. Bu alandaki görünümünüz ilk izlenim konusunda çok önemli olmanın yanı sıra, internet siteniz üzerinde de size destek sağlayacaktır. Creaadworks, sunduğu uzmanlık ve deneyim ile çevrenizdeki mevcut işletmeler arasında öne çıkmanızı sağlar ve satışlarınızı artırmak için yeni müşterilere ulaşmanızı garantiler.