Close
Tarih : 30.06.2022 Saat: 06:02
Günaydin

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları

Google’ın sunmakta olduğu bir reklamcılık hizmeti olan Google Adwords, vermek istenilen reklamı arama yapılan kelimeyle ilişkilendirip arama sayfasında reklam için ayrılan bölümlerde yayınlar. Toplamda yedi adet olan bu reklam alanları, arama sayfasının en başı ve en sonu gibi en dikkat çekici noktalarda yer almaktadır. Her gün milyonlarca kullanıcının internet üzerinde yaptığı aramalarda Google’ı tercih ettiği düşünüldüğünde Google Adwords reklamlarının gördüğü büyük ilgi şaşırtıcı olmaktan çok uzak.   

Detaylandırmalar

Google Adwords; yayınlanacak olan reklamın, müşterinin tercihlerine yönelik olarak odaklı bir biçimde sunulmasına imkan sağlamaktadır. Bu reklam, yalnızca belirli ülkülerde, belirli şehirlerde ve hatta reklam sahibi olan firmaya belirli bir mesafe yakınlığında yayınlanabilir. Reklam sahibinin talepleri doğrultusunda bu alan istenilen şekilde daraltılıp genişletilebilmektedir. Aynı zamanda seçilmiş olan reklamın hangi gün ve saat aralığında yayınlanacağına karar verilebilir ve arama yapan kişilerin yaş, cinsiyet gibi özellikleri arasında istenilen kısıtlamalara gidilebilir.

Ücretlendirme

Google Adwords reklamları için alınan ücretler ‘’tıklanma başına maliyet’’ adı altında incelenir. Yani verilen reklam, arama motorunu kullanan kişiler tarafından her tıklandığında firmanın daha önceden bu reklam için ayırdığı bütçeden kesinti yapılır. Google Adwords, reklam hiçbir kullanıcı tarafından tıklanmadığı takdirde herhangi bir ödeme talep etmemektedir.

Uzman Desteği

Google Adwords reklamlarına yatırım yapacak olan firmaların yaptıkları bu yatırımı en doğru şekilde kullanması oldukça önemlidir. Bu noktada verilecek olan reklamın kurumsal bir firma ile hazırlanmasında fayda var. Reklam içeriği, bütçe yönetimi ve reklam detaylandırmaları hakkında kaliteli ve güvenilir bir hizmet alınabilecek olan creaadworks.com, en verimli sonuca ulaşılması adına en doğru seçenek. Bu seçenek de doğru bir şekilde değerlendirildiğinde ortaya çıkacak olan sonuç tam istenen noktada olacaktır. 

Google’ a ait ve Google ilişkili olan bütün kullanıcıları kendi web sitenize çağırmak için aracı olan platform Google Adwords’ tur. Google Adwords sürekli olarak  Google üzerinden yapılan milyonlarca arama sonuçlarından yararlanmanıza yardımcı olur. Siteniz ve işletmeniz için çeşitli reklamlar oluşturarak ve bu reklamları Google’ da alakalı aramalı sonuçları içerisinde görülmesini sağlar.

Google Adwors Sistemi Nasıl Çalışır?

Google’ da herhangi bir kelime arandığında, o kelime ile alakalı binlerce sonuç ve site listelenir. Fakat binlerce site arasından ilk sırada veya ilk sayfada listeye girmek neredeyse imkansız gibidir. Fakat bu durumda sizin için sağladığımız adwords hizmeti devreye girer. Adwors sayesinde siteniz üst sıralarda listelenir. Adwords ile potansiyel olan birçok müşteri, işletmenizi kolayca görebilir. Adwords ile reklamlarınızın nerede ve ne zaman görüleceğine seçmenize yardımcı olur. Yani siz adwords reklamlarınızı, ilçenize hatta mahalle içerisine kadar hedefleme yapabileceksiniz. Adwords’ u kullandığınız takdirde, verdiğiniz reklamlar bir tek arama sonuçlarında görüntülenmez. Ürününüzle ilgili olan herhangi bir hedef siteyi hedefleyip, ürününüzün sitelerde de reklamını gösterebilirsiniz.

Yeni Pazarlar Bulmak Kolay

Adwords ile işletmenize yeni müşteriler, yeni pazarlar bulabilmeniz artık çok kolay! Adwors ile ürün ve hizmetlerinizi satın alabilme olasılığı en yüksek olan potansiyelli müşterilere ulaştırabilirsiniz. Sizin de artık web sitenizin ziyaretçi sayılarınızı arttırmanız ve potansiyel müşterilerinize ilk seçenek olarak ürünlerinizi ulaştırmanız mümkün olacak.

En Doğru Seçenekler CreadWork’da

Sizde artık istediğiniz reklam modelini ve istediğiniz anahtar kelimeler ile müşteri potansiyelinize ulaşabileceksiniz. CreadWorks dijital medya ajansı olarak müşterilerimize en doğru seçenekleri ve hizmeti sunmaktayız. Sizde web sitemiz üzerinde yer alan teklif al bölümünden, teklifinizi alın ve kendinize potansiyel müşteriler arasından satışlarınızı arttırmaya başlayın. Emin olun ki bunu denediğinize hiç pişman olmayacaksınız ve web sitenizdeki ziyaret edilme oranıyla bunu göreceksiniz.