Close
Tarih : 30.06.2022 Saat: 07:42
Günaydin

Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Gmail Reklamları Nedir?

Gmail reklamları, Gmail kullanıcılarının posta kutuları üzerinde gördükleri interaktif reklamlardır. Bu alana tıkladığınızda, reklam tıpkı bir e-posta gibi açılır. Açılan reklam alanının içinde görseller, videolar, formlar ve yazılar yer alabilir. Google'in bulunduğu tüm ülkelerde yer alan Gmail reklamları insanlara ulaşmanın en iyi yollarından biridir.

Neden Gmail Reklamları?

1 milyar kullanıcısı her geçen gün artan Gmail diğer e-posta sağlayıcılar arasında öne çıkmaktadır. Kullanıcı yaş ortalaması 31 olan Gmail, şirketler için pek çok potansiyel müşteriye ulaşmanın anahtarıdır.

Gmail reklamları Facebook ya da Youtube gibi yoğun bir şekilde karşınıza çıkmaz. Daha kişisel bir şekilde insanlara ulaşmanızı sağlayan bu reklamlar, tüm gün reklam izlemekten yorulmuş kullanıcıların olumsuz tepkisi ile karşılaşmaz. Kullanıcılar reklamınızı yıldız ikonuna basarak saklayabilir ya da diğer kullanıcılara e-posta olarak yollayabilirler. Gmail, iş dünyasının yanı sıra özellikle kişisel kullanım alanında da öne çıkmaktadır.

Gmail reklamlarınız ayrıca mobil cihazlarda da gösterilir. Hazırladığınız içeriğin en uygun şekilde gösterilmesi sistemin sunduğu özellikler ile otomatik olarak sağlanır. Mobil kullanımı daha etkili hale getirmek için bu alana özel olarak yaratılmış seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Kullanıcılar mobil cihazlarından reklamınıza ulaştıklarında bir tıkla telefon açabilirler. İsterseniz reklamınızın sadece bilgisayarlar üzerinden görünmesini sağlayabilir ya da mobil alana ağırlık verebilirsiniz.

Neden Creaadworks'u seçmelisiniz?

Reklamları hem bilgisayar ekranında hem de mobil cihazlarda, uygulamada ve farklı boyutlarda öne çıkarmak uzmanlık gerektiren bir iştir. Gmail üzerinden hedef kitlenize ulaşmak ve uygun özelliklerde, öne çıkacak ve ilgi çekecek bir reklam yaratmak için ihtiyaç duyacağınız uzmanlığa Creaadworks ile ulaşabilirsiniz. Rakiplerinizin arasından sıyrılmak ve kendinizi farklılaştırmak için hemen bize ulaşın.