Close
Tarih : 30.06.2022 Saat: 05:49
Günaydin

Parlak renkler, net görseller teknolojinin gelişmesiyle webde her sayfada artış gösteriyor, dolayısıyla kullanıcılar da web sitesinin tasarımında kullanışlı olmasının yanında görsellerinin düzgün ve net olmasına da dikkat ediyor. Bu durum kullanıcıların web sitenizde geçirdiği sürenin artmasını sağlarken hem sizi arama motorlarında üst sıralara çıkarıyor hem de bilinirliğinizi artıyor.

Retina ready özelliği ise iphone 4 ile hayatımıza giren birim alanda daha fazla piksel gösterilerek netliği arttırmaya yönelik bir özellik. Bu özellik sayesinde webde renkler ve görseller daha parlak daha canlı görünmektedir. Teknolojinin gelişip değişmesiyle mobil cihazların kullanımı artıyor ve buna paralel olarak retina ready özelliğine sahip web siteileri de artıyor. Kullanıcıların tercihiyse tabiki retina ready web sitelerinden yana oluyor çünkü daha küçük ekranlarda daha net görüntü elde etmenin en iyi yolu retina ready özelliğini kullanmak olacaktır.

Ajansımız ve web ekibimiz olarak daima yenilikleri takip edip uyguluyoruz, bu uygulamalarımız 15 yıllık tecrübemiz ile birleştiğinde ise hayal ettiğiniz web sitesine kavuşmuş oluyorsunuz. Son teknoloji ile yapılmış ve kullanıcılara hitap eden İstediğiniz tasarımı en iyi şekilde birlikte hayata geçirelim.

Bir önceki yazımız olan "" başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yorum Alanı