Close
Tarih : 30.06.2022 Saat: 07:34
Günaydin

Her yıl Hamburg’da düzenlenen Online Marketing Rockstars festivali bu yılda 7 Mayıs’ta kapılarını ziyaretçilerine açıyor. İçlerinde Google, Facebook ve Youtube gibi 5000 markanın katılacağı dev etkinlik 2 günden oluşuyor.

Rakamlarla Online Marketing Rockstars

  • 400+ Premium katılımcı
  • 5000 Marka
  • 1000 Influencer
  • 150 CMO (Chief Marketing Officer) Pazarlama ve satış grubu başkanı
  • 1500 Masterclass
Katılımcıların tam listesine ulaşmak için buraya tıklayın.

300 konuşmacının bilgilerini paylaşacağı festivalin amacı: pazarlama uzmanlarının ve gelecek vaat eden kişilerin iletişim kurabilecekleri, en yeni endüstri konularını öğrenebilecekleri ve işleri için ilham bulabilecekleri bir alan oluşturmak.

Etkinliğe katılacak olan firmalardan bir kaçı şu şekilde;


AdRoll


 

Dünya çapında 35.000’den fazla müşteriye hizmet eden dijital pazarlama platformu AdRoll’da OMR’de olacak. Aynı zamanda 1,2 milyardan fazla dijital profile sahip dünyanın en büyük katılımlı reklamveren kooperatifi olan firma, performans, kullanılabilirlik ve açıklık aracılığıyla en güçlü pazarlama platformunu oluşturmayı amaçlıyor.

Emarsys


Emarsys, dünya çapında en büyük bağımsız pazarlama platformu olarak biliniyor. Yarattığı yazılımlar ile tüm kanallarda pazarlamacılar ve müşteriler arasında birebir kişisel etkileşim sağlamayı hedefleyen firma AI özellikli pazarlama platformları ile pazarlamacılar için sezgisel, kullanımı kolay bir çözüm sunarak şirketlerin pazarlama kararlarını ve eylemlerini insani özelliklerin çok daha ötesine taşımasına yardımcı oluyor.

Oracle

Dijital pazarlama alanının lideri Oracle’da bu sene OMR’da boy gösterecek. Oracle Marketing Platform ile birinci, ikinci ve üçüncü taraf verilerden oluşturulan güçlü bir karışım ile müşteriler için noktaları birleştirmeye yardımcı olmayı planlayan firma bu konuda oldukça iddialı.

OMR’19’da Expo ve Her Şey Dahil biletlerinize %20 indirim imkanı AramaMotoru.com’da! Belirtilen linklere tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilir, dünyanın en büyük dijital pazarlama festivali olan OMR’da yerinizi alabilirsiniz.

Alıntı Kaynağı

Bir önceki yazımız olan "Babalar Günü E-posta Rehberi | Son Dakika Önerileri" başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yorum Alanı